Karula Rattareeded 2017 – 26.05, 30.06, 28.07, 25.08.

Spordiklubi Karula kutsub taas kõiki rattahuvilisi rattareedetel osalema! Traditsiooniline suvine rattakrossisari Karula Rattareeded 2017 on taas käivitunud. Start ja võistluskeskus on Lüllemäe suusamaa parklas. 

Start antakse 19.00, registreerumine 30 minutit enne starti. 

Täiskasvanute sõidule eelneb lastesõit Lüllemäe kooli staadionil kell 17.00.

Read more

Veebruaris liigume “Vabariigi terviseks”

Kutsume terve veebruarikuu jooksul inimesi terviseradadele liikuma. Siin ei ole oluline, kui kiiresti või aeglaselt liikuda, kas teha seda jalgsi või suuskadel või ratastel. Peamine on ennast hästi tunda ja ise õnnelik olla. Ikka tervislikuma vabariigi nimel.

Liikuma kutsume kõiki ja igal pool. Eesti Terviseradade võrgustikus on üle riigi enam kui 100 terviserada, kus puudub liikmemaks, pole hapnikupuudust ega lahtiolekuaegasid.

Kutsume üles treenereid ja sportlasi tegema tervislikuma vabariigi nimel kingituseks ühe treeningu teistele terviserajal liikujatele.
”Vabariigi terviseks!” kulmineerub 24. veebruaril, kui ootame kõiki korraga üle Eesti terviseradadele liikuma, et teha üheskoos ringi ümber maakera. Liikumiskilomeetrite arvestus toimub www.terviserajad.ee.

Liitu üleskutsega Facebookis ja Endomondos!

Kuu jooksul teeme terviseradel videointervjuusid radade külastajatega ning rajameistritega. Ka neid saab näha Facebookis.

Osalejad on lahkesti palutud lisama oma sotsiaalmeediapostitustele hashtagid: #terviserajad #terveeestieest

Info tel 5269020

Uisuplats ootab uisutama

Tervisekeskuse esisel väljakul on tiigijää puhastatud, sile ja ootab uisutama. 

Tule enda uiskudega või laenuta tervisekeskusest. Oleme avatud L 14 ja P 15 jaanuar 12.00-18.00. Read more